Luottamuspaikat 2001 -

 

 

Tampereen kaupunki, kaupunginvaltuuston varajäsen                   01.01.2001 - 13.03.2002

Tampereen kaupunki, kaupunginvaltuuston jäsen                          14.03.2002 - 31.12.2008

Tampereen kaupunki, kaupunginvaltuuston varajäsen                    01.01.2009 -

 

Tampereen kaupunki, kulttuuri- ja vapaa-aikalautakunnan jäsen    01.01.2001 - 31.12.2004

Tampereen kaupunki, kasvatus- ja opetuslautakunnan jäsen         01.01.2005 - 31.12.2006

Tampereen kaupunki, päivähoidon ja perusopetuksen johtokunnan puheenjohtaja                                                                                                      01.01.2007 - 2011

Tampereen kaupunki, Tampereen Aterian johtokunnan jäsen        01.01.2007 - 31.12.2008

Tampereen kaupunki, ikäihmisten palvelujen lautakunnan varajäsen                                                                                                                 01.01.2009 - 2012

 

Tampereen Messu- ja Urheilukeskus Oy, hallituksen puheenjohtaja                                                                                                      2007 - 2012

 

Pirkanmaan liitto, maakuntavaltuuston jäsen                                    01.01.2005 - 31.12.2008

Pirkanmaan liitto, maakuntahallituksen varajäsen                          01.01.2007 - 31.12.2008